Mezi nejčastější otázky airsoftových nadšenců zřejmě patří, čím střílíš, co si oblékáš a čím jezdíš. V tuto chvíli mohu spolehlivě odpovědět na první dvě otázky...a jak jinak než fotografií. Co se týká výzbroje, mám dvě základní zbraně, se kterými kosím nepřátele (pokud neskosí oni mne). To první je G3 SAS, kterou jsem pořídil loni z druhé ruky, ale nemohu si jí vynachválit. Předchozí majitel si s ní trochu pohrál a holka mi splní, co mi na očích vidí. Tou druhou, co jsem pořídil letos, je AK-47 v základu.  Taky dobré, ale ve srovnání s G3  SAS je to jenom takové oprašovátko. Mám rád "pádla", to aspoň člověk cítí, že má něco v ruce a že se mu opírá něco pořádného do ramena. Mám rád, když cítím v ruce nějaký pořádný stroj. Obě zbraně se povedly a ještě mě, holky, nikdy nezradily. Věřím, že letos k nim přibude asi ještě SVD Dragunov, ale jestli začnu zařizovat US Army II.WW, tak asi spíš puška Garand.

Z pistolí jsem si pořídil jako Desert Eagle E50AE. Takové malé dělo (viz obrázek b). A před několika dny k němu přibyla Beretta M92F Military. Elegantní pistole, ale na snímku ji zatím nemám. Napravím to. Nože vlastním taky, ale moc je nenosím. To spíš píšťalku, tou mě nikdo nezabije, i kdyby mi jí ukradli.

Pokud bych měl učinit soupis svého vojenského šatníku, byl by to příliš dlouhý seznam, počínaje základní výstrojí a konče nejrůznějšími vestami, přilbami barety a klobouky. Podle potřeby mohu vyrazit jako US FORCE,  Czech ARMY  a momentálně doplňuji výstroj VDV. Mým snem je vytvořit si taky komplet US II.WW, včetně zbraně. Časem možná doplním některé fotografie výstroje. Naposledy jsem si nechal vozidlo. To ale nemám. Mám sice představu, co by se mi líbilo, ale nechám to osudu. Zatím sázím sportku a doufám...Nicméně by mi ten jeep docela slušel, ne?

a.jpg
b.jpg
maj34.jpg
14.05.2007 22:28:43
Sixkiller
Jsem rád, když se lidé do objektivu mého fotoaparátu usmívají.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one